Kennismakingscursus

De eerst volgende kennismakingscursus  voor Toer en MTB jeugd op 2 september 2018. De kennismakingscursus duurt 4 weken en begint samen met de rest van de groep op zondagochtend om 10.00 uur.

Tijdens deze 4 weken maak je kennis met de club, de jeugdleden en de omgeving van Zoetermeer. In de eerste paar lessen wordt stilgestaan hoe er veilig in een groep gefietst wordt. Daarna leer je de andere jeugdleden kennen.

Voor vertrek wordt de fiets gecontroleerd op de technische staat. Het is niet verplicht om op een racefiets te komen, maar het maakt het fietsen wel makkelijker. Halverwege de rit is er een kleine pauze zodat er gegeten en gedronken kan worden. Rond 12 uur is de kennismakingsdag afgelopen.

De kosten bedragen € 5,00 voor de volledige 4 weken.

Aanmelden

Wil je meedoen? Stuur dan een email met daarin jouw:

  • Naam
  • Geboortedatum
  • Adres
  • Postcode
  • Woonplaats
  • Telefoonnummer
  • Mobielnummer

Naar  jeugd@tvzoetermeer77.nl.

Geef een reactie